Loading

Etkinlik: Uluslararası Kitap Yayını Başvurusu - 25 Aralık 2023 Dönemi

KİTAPLAR AKADEMİK TEŞVİK VE DOÇENTLİK KRİTERLERİNİ SAĞLAMAKTADIR. 

Sayın yazarlar aşağıda belirtilen alanlarda Türkçe ve İngilizce olarak Uluslararası kitaplar yayınlanacaktır. Bölümüne uygun alan bulamayan yazarlarımız alanda yayınlanacak genel kitabı seçebilirler. Her alanda ki kitaplarımız, uzman yerli ve yabancı akademisyenlerimizin editörlüğünde Uluslararası Kitap olarak yayınlanacaktır.

Uluslararası Belge Tıklayınız

Etkinlik:Uluslararası Kitap Yayını Başvurusu - 25 Aralık 2023 Dönemi
Etkinlik Bilgisi:

Saygıdeğer Meslektaşımız

Bilimsel çalışmalarınızı kalıcı hale getirmek ve geniş kitlelere ulaştırmak için Uluslararası kitaba dönüştürebilirsiniz. Yapmış olduğunuz çalışmalarınız ortak yazarlar ile bilim dünyasına kazandırabilirsiniz.

Bidgecongress olarak akademisyenlerin çalışmalarına destek ve katkıda bulunmak için organize edilen bu faaliyet, etkileşimde bulunma imkânı bulunmayan akademisyenlerimizi bir araya getirerek Uluslararası kitap yayınlama amacıyla düzenlenmiştir. Bidgecongress olarak bu faaliyet için çeşitli Uluslararası yayınevleri ile anlaşılmıştır. Yazıların gerekli hakem ve editörlük faaliyetleri kör hakemlik yöntemi ile Bidgecongress olarak tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Kitap, Uluslararası Yayınevi tarafından yayınlanacak olup doçentlik kriterlerini sağlamaktadır. E-Kitap olarak basılan kitaplar çeşitli ülkelerde Uluslararası Kütüphanelere gönderilmektedir. İstediğiniz dildeki kitaba bölüm olarak yazınızı gönderebilirsiniz. Kitaplarda yer alacak bölümleri İngilizce ve Türkçe olarak yazabilirsiniz. Bir yazar istediği bir temel alanda dilediği kadar çalışma ile katılabilir. Aşağıda isimleri verilen kitaplara bölüm yazabilirsiniz.

Etkinlik Düzenleyicisi:Bidgecongress
Etkinlik Yeri:Ankara
Etkinlik Tarihi:25/12/2023 - 25/12/2023
Etkinlik Websitesi:https://www.bidgecongress.org/kitap-bolumu-hakkinda/
BAŞVUR
YARDIM