Loading

Etkinlik: Uluslararası Halk Sağlığı ve Politikaları Kongresi

Katılımcılarımızdan gelen istekler doğrultusunda kongremizde ki geç kayıt iptal edilmiş olup erken kayıt fiyatı son özet gönderim tarihine kadar geçerli olmuştur. 

Etkinlik: Uluslararası Halk Sağlığı ve Politikaları Kongresi
Etkinlik Bilgisi:

KONGREYE ÇAĞRI

Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 04 - 05 Aralık 2021, Türkiye, SANAL OLARAK düzenlenecek olan Uluslararası Halk Sağlığı ve Politikaları Kongresi’ne (ICOPHEP-2021) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICOPHEP-2021 uluslararası akademik bir kongredir ve halk sağlığı ve politikaları bilimleri alanlarını kapsar. ICOPHEP-2021’in misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını halk sağlığı ve politikaları bilimleri alanlarında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICOPHEP-2021’in dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre  ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi  (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir)  tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü  e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, 25 Aralık 2021 tarihinde basılacaktır.

ICOPHEP Organizasyon Komitesi 

Etkinlik Düzenleyicisi: Bilimi Destekleme ve Geliştirme Derneği
Etkinlik Yeri: Ankara
Etkinlik Tarihi: 04/12/2021 - 05/12/2021
Özet Son Gönderim Tarihi: 29/11/2021
Tam Metin Son Gönderim Tarihi: 03/12/2021
Erken Kayıt Son Ödeme Tarihi: 30/11/2021
Erken Kayıt Tarihi: 01/09/2021 - 29/11/2021
Etkinlik Websitesi: www.icophep.org
BİLDİRİ GÖNDER DİNLEYİCİ OLARAK BAŞVUR